Innrita

Tímatalva

X

              
Ringitíðir:

1. tími08.00-08.45
2. tími08.45-09.30
Fríkorter09.30-09.50
3. tími09.50-10.35
4. tími10.35-11.20
Eta11.20-11.35
Fríkorter11.35-11.45
5. tími11.45-12.30
6. tími 12.30-13.15
Fríkorter 13.15-13.25
7.tími 13.25-14.10
8.tími 14.10-14.55



Telefonir í Tvøroyrar- og Trongisvágs skúla:


Skrivstovan371582
Telefax Tvøroyri372430
Telefax Trongisvágur372362
Førleikastovan371582



Leiðsla:




Finn Thomsen, skúlastjóri

Jón Johannesen, varaskúlastjóri

Bjørg Hofgaard, deildarleiðari




Førleikastovan:
​​


Anna Elisabeth Thomsen, leiðari
Karin M. Thorsteinsson, leiðari, AKT-lærari
Annika Jespersen, vanligur limur, serlærari 

og støddfrøðisvegleiðari
Bjørg Hofgaard, orðblindalærari
Nita Næs, Lesivegleiðari
Hildur Fjørdal, støddfrøðisvegleiðari 

Skúlavegleiðing:

Annika Eidesgaard
Martin S. Eidesgaard
        

           

Tvøroyrar skúli
Kirkjubrekkan 3, 800  Tvøroyri
tvo@skulin.fo

Trongisvágs skúli
Smærugøta 7, 826 Trongisvágur
​tvo@skulin.fo


Copyright © 2016 Tvøroyrar skúli.


Tímatalva



Mánadagur
Týsdagur
Ónsdagur
Tórsdagur
Fríggjadagur
1 tími

En MD
H/L MM, TG, AR, WiFø TGSø/sam TGFø TG
2 tími
Da MDH/L MM, TG, AR, WiFø TGSø/sam TGFø TG
3 tími
Stø HFFø TGEn MD
Stø HFEN MD
4 tími
Stø HFFø TG

Da MD

Stø HF

Da MD
5 tími

Kr HF

Ítr OLStø HFN/T TG
Da MD
6 tími


Ítr OLKr HFN/T TG
7 tími




N/T TG
8 tími






TG: Thordar Garðshamar tlf 282102
HF: Hildur Fjørdal tlf 222057
DM: Malla Dam tlf 250849
OL: Otto Gram tlf 266637
MM: Mariann Mikkjalsdóttir tlf 266966
AR: Alexandra Ripley tlf 256657
Wi: Winnie Simonsen tlf 280031

Næmingar: 1. Bjarma - 2. Eir - 3. Heidi - 4. Ida - 5. Ketty Maria - 6. Kristina - 7. Ranja - 8. Ritva - 9. Ronja - 10. Sanna -
11. Silvia - 12. Sólva - 13. Trinemia - 14. Silja - 15. Alex - 16. Carl Johan - 17. Danjal - 18. Eli - 19. Erik - 20. Jósva - 
21. Julius - 22. Kristian - 23. Markus - 24. Róar - 25. Rólant - 26. Niels Juul

Foreldrabólkur: Elin - Guðrið - Uni - John Reid
Kassameistari: Elin 

H&L

5. og 6. flokkur


Bólkur 1:

5.a: Trinemia, Silja, Eir, Ketty Maria, Danjal, Jósva og Róar

6.a: Lea, Ranja, Sára, Jónathan, Olivur og Torkil

Bólkur 2:

5.a: Heidi, Sanna, Bjarma, Ritva, Erik, Julius og Kristian

6.a: Conni, Petra, Silja, Rasmus, Búi og Gunnleif

Bólkur 3:

5.a: Silvia, Ranja, Ida, Kristina, Alex, Rólant og Niels Juul

6.a: Birna, Elisa, Sissal, Tummas Pauli, Reinar og Rókur

Bólkur 4:

5.a: Ronja, Sólvá, Carl Johan, Eli og Markus

6.a: Manja, Maila, Bjørt, Rebekka, Hjartan, Ludvík og Rúni




Bólkur 1

Bólkur 2

Bólkur 3

Bólkur 4

21. august til

og við 23. oktobur

evning

køk

hondarbeiði

smíð

30. oktobur til

og við 22. januar

køk

hondarbeiði

smíð

evning

29. januar til

og við 26. mars

hondarbeiði

smíð

evning

køk

2. apríl til

og við 4. juni

smíð

evning

køk

hondarbeiði




Køk – Winnie Simonsen                                                    

Hondarbeiði – Alexandra Ripley

Smíð – Thordar Garðshamar

Evning – Mariann Mikkjalsdóttir