Innrita

Starvsfólk

X

              
Ringitíðir:

1. tími08.00-08.45
2. tími08.45-09.30
Fríkorter09.30-09.50
3. tími09.50-10.35
4. tími10.35-11.20
Eta11.20-11.35
Fríkorter11.35-11.45
5. tími11.45-12.30
6. tími 12.30-13.15
Fríkorter 13.15-13.25
7.tími 13.25-14.10
8.tími 14.10-14.55



Telefonir í Tvøroyrar- og Trongisvágs skúla:


Skrivstovan371582
Telefax Tvøroyri372430
Telefax Trongisvágur372362
Førleikastovan371582



Leiðsla:




Finn Thomsen, skúlastjóri

Jón Johannesen, varaskúlastjóri

Bjørg Hofgaard, deildarleiðari




Førleikastovan:
​​


Anna Elisabeth Thomsen, leiðari
Karin M. Thorsteinsson, leiðari, AKT-lærari
Annika Jespersen, vanligur limur, serlærari 

og støddfrøðisvegleiðari
Bjørg Hofgaard, orðblindalærari
Nita Næs, Lesivegleiðari
Hildur Fjørdal, støddfrøðisvegleiðari 

Skúlavegleiðing:

Annika Eidesgaard
Martin S. Eidesgaard
        

           

Tvøroyrar skúli
Kirkjubrekkan 3, 800  Tvøroyri
tvo@skulin.fo

Trongisvágs skúli
Smærugøta 7, 826 Trongisvágur
​tvo@skulin.fo


Copyright © 2016 Tvøroyrar skúli.


Starvsfólk


  • Annika Eidesgaard, lærari

    Annika Eidesgaard, lærari

    <p>Byrjanarstavir: AE<br>Tlf: 222920<br><span style="font-size:12px;">annika.eidesgaard@skulin.fo</span></p>
  • Mikkjal Pauli Johansen, bussførari

    Mikkjal Pauli Johansen, bussførari

    <p>Tlf: 226566<br><br></p>
  • Nita Næs, lesivegleiðari

    Nita Næs, lesivegleiðari

    <p>Lesivegleiðari​<br>​Tlf:&nbsp;212203<br><span style="font-size: 12px;">nita.nas@skulin.fo</span><br></p>
  • Annika Jungehag, stuðul

    Annika Jungehag, stuðul

    <p><span style="line-height: 21.42px;">Byrjanarstavir</span>: AJ<br>Tlf: 526552<br><span style="font-size: 12px;">annika.jungehag@skulin.fo</span></p>
  • Henning Tausen, lærari

    Henning Tausen, lærari

    <p>Byrjanarstavir: HT<br>Tlf: 581428<br><span style="font-size: 12px;">henning.tausen@skulin.fo</span></p>
  • Hildur Túna Fjørdal, lærari

    Hildur Túna Fjørdal, lærari

    <p>Byrjanarstavir: HF<br>Tlf: 222057&nbsp;<br><span style="font-size: 12px;">hildur.fjordal@skulin.fo</span></p>
  • Winnie Simonsen, lærari

    Winnie Simonsen, lærari

    <p>Byrjanarstavir: WI<br>Tlf: 280031<br><span style="font-size: 12px;">ws2612n6@skulin.fo</span></p>
  • Elin Eiriksdóttir, lærari

    Elin Eiriksdóttir, lærari

    <p>Byrjanarstavir: EE<br>Tlf:&nbsp;221199<br><span style="font-size: 12px;">elin.e.johansen@skulin.fo</span></p>
  • Álvgerð Johannesen, lærari

    Álvgerð Johannesen, lærari

    <p><span style="line-height: 21.42px;">Byrjanarstavir</span>: AJ<br>Tlf:&nbsp;255544<br><span style="font-size: 12px;">Alvgerd.johannesen@skulin.fo</span></p>
  • Annika Jespersen, lærari

    Annika Jespersen, lærari

    <p><span style="line-height: 21.42px;">Byrjanarstavir</span>: An<br>Tlf:&nbsp;280045<br><span style="font-size: 12px;">Annika.jespersen@skulin.fo</span></p>
  • Alexandra Ripley, lærari

    Alexandra Ripley, lærari

    <p><span style="line-height: 21.42px;">Byrjanarstavir</span>: AR<br>Tlf:&nbsp;256657<br><span style="font-size: 12px;">Alexandra.ripley@skulin.fo</span></p>
  • Bjørg Hofgaard, deildarleiðari

    Bjørg Hofgaard, deildarleiðari

    <p><span style="line-height: 21.42px;">Byrjanarstavir</span>: B<br>Tlf:&nbsp;281188<br><span style="font-size: 12px;">Bjoerg.hofgaard@skulin.fo</span></p>
  • Dávið Jacobsen, lærari

    Dávið Jacobsen, lærari

    <p><span style="line-height: 21.42px;">Byrjanarstavir</span>: Dá<br>Tlf:&nbsp;227552<br><span style="font-size: 12px;">David.jacobsen@skulin.fo</span></p>
  • Finn Thomsen, skúlastjóri

    Finn Thomsen, skúlastjóri

    <p><span style="line-height: 21.42px;">Byrjanarstavir</span>: F<br>Tlf:&nbsp;214955<br><span style="font-size: 12px;">Finn.thomsen@skulin.fo</span></p>
  • Beinta Gudfinnsdóttir, lærari

    Beinta Gudfinnsdóttir, lærari

    <p><span style="line-height: 21.42px;">Byrjanarstavir</span>: BG<br>Tlf: 276869<br><span style="font-size: 12px;">bo1504y8@skulin.fo</span></p>
  • Jean Dimon, lærari

    Jean Dimon, lærari

    <p><span style="line-height: 21.42px;">Byrjanarstavir</span>: JD<br>Tlf: 571901<br><span style="font-size: 12px;">Jean.dimon@skulin.fo</span></p>
  • Jonleyg Djurhuus, lærari

    Jonleyg Djurhuus, lærari

    <p><span style="line-height: 21.42px;">Byrjanarstavir</span>: JL<br>Tlf:&nbsp;264995<br><span style="font-size: 12px;">Jonleyg.djurhuus@skulin.fo</span></p>
  • Jón Johannesen, varaskúlastjóri

    Jón Johannesen, varaskúlastjóri

    <p><span style="line-height: 21.42px;">Byrjanarstavir</span>: J<br>Tlf:&nbsp;222320<br><span style="font-size: 12px;">Jon.johannesen@skulin.fo</span></p>
  • Karin Maria Thorsteinsson, lærari

    Karin Maria Thorsteinsson, lærari

    <p><span style="line-height: 21.42px;">Byrjanarstavir</span>: KM<br>Tlf:&nbsp;212452<br><span style="font-size: 12px;">Karin.m.thorsteinsson@skulin.fo</span></p>
  • Malla Dam, lærari

    Malla Dam, lærari

    <p><span style="line-height: 21.42px;">Byrjanarstavir</span>: MD<br>Tlf:&nbsp;250849<br><span style="font-size: 12px;">Malla.dam@skulin.fo</span></p>
  • Mariann Mikkjalsdóttir, lærari

    Mariann Mikkjalsdóttir, lærari

    <p><span style="line-height: 21.42px;">Byrjanarstavir</span>: MM<br>Tlf:&nbsp;266966<br><span style="font-size: 12px;">Mariann.mikkjalsdottir@skulin.fo</span></p>
  • Martin S. Eidesgaard, lærari

    Martin S. Eidesgaard, lærari

    <p><span style="line-height: 21.42px;">Byrjanarstavir</span>: MS<br>Tlf:&nbsp;211271<br><span style="font-size: 12px;">Martin.eidesgaard@skulin.fo</span></p>
  • Otto Gram, lærari

    Otto Gram, lærari

    <p><span style="line-height: 21.42px;">Byrjanarstavir</span>: OL<br>Tlf:&nbsp;266637<br><span style="font-size: 12px;">Otto.gram@skulin.fo</span></p>
  • Páll Michelsen, lærari og telduvørður

    Páll Michelsen, lærari og telduvørður

    <p><span style="line-height: 21.42px;">Byrjanarstavir</span>:&nbsp;PM<br>Tlf:&nbsp;581821<br><span style="font-size: 12px;">Pall.michelsen@skulin.fo</span></p>
  • Poul B. Olsen, lærari

    Poul B. Olsen, lærari

    <p><span style="line-height: 21.42px;">Byrjanarstavir</span>:&nbsp;PO<br>Tlf:&nbsp;211971<br><span style="font-size: 12px;">Poul.baerendsen.olsen@skulin.fo</span></p>
  • Súsanna Mortensen, lærari

    Súsanna Mortensen, lærari

    <p><span style="line-height: 21.42px;">Byrjanarstavir</span>: SM<br>Tlf:&nbsp;223414<br><span style="font-size: 12px;">Susanna.mortensen@skulin.fo</span></p>
  • Thordar Garðshamar, lærari

    Thordar Garðshamar, lærari

    <p><span style="line-height: 21.42px;">Byrjanarstavir</span>: TG<br>Tlf:&nbsp;282102<br><span style="font-size: 12px;">Thordar.gardshamar@skulin.fo</span></p>
  • Turið V. í Dali, lærari

    Turið V. í Dali, lærari

    <p><span style="line-height: 21.42px;">Byrjanarstavir</span>: V<br>Tlf:&nbsp;281836<br><span style="font-size: 12px;">Turid.v.dali@skulin.fo</span></p>
  • Wivika Strøm, lærari

    Wivika Strøm, lærari

    <p><span style="line-height: 21.42px;">Byrjanarstavir</span>: WS<br>Tlf: 588966<br><span style="font-size: 12px;">vs0109i6@skulin.fo</span></p>
  • Jórun Midjord, stuðul

    Jórun Midjord, stuðul

    <p><span style="line-height: 21.42px;">Byrjanarstavir</span>: JM<br>Tlf: 253175<br><span style="font-size: 12px;">Jorun.midjord@skulin.fo</span></p>
  • Vígdis Bech, stuðul

    Vígdis Bech, stuðul

    <p><span style="line-height: 21.42px;">Byrjanarstavir</span>: VB<br>Tlf: 594923<br><span style="font-size: 12px;">vigdis.bech@skulin.fo</span></p>
  • Cecilia Poulsen, stuðul

    Cecilia Poulsen, stuðul

    <p><span style="line-height: 21.42px;">Byrjanarstavir</span>: CP<br>Tlf: 591985<br><span style="font-size: 12px;">Cecilia.nolsoe.poulsen@skulin.fo</span></p>
  • Rúna Hovgaard, skrivari

    Rúna Hovgaard, skrivari

    <p><span style="line-height: 21.42px;">Byrjanarstavir</span>: RH<br>Tlf:&nbsp;280225<br><span style="font-size: 12px;">Runa.hovgaard@skulin.fo</span></p>
  • Martin Øster, umsjónarmaður

    Martin Øster, umsjónarmaður

    <p><span style="line-height: 21.42px;">Byrjanarstavir</span>: MS<br>Tlf: 225897<br><span style="font-size: 12px;">Martin.bech.oster@skulin.fo</span></p>
  • Kjartan Johannesen, umsjónarmaður

    Kjartan Johannesen, umsjónarmaður

    <p><span style="line-height: 21.42px;">Byrjanarstavir</span>: KJ<br>Tlf: 227955<br><span style="font-size: 12px;">Kjartan.johannesen@skulin.fo</span></p>
  • Karin Strøm, heilsufrøðingur

    Karin Strøm, heilsufrøðingur

    <p><span style="line-height: 21.42px;">Byrjanarstavir</span>: KS<br>Tlf: 562312<br><span style="font-size: 12px;">Karin.strom@skulin.fo</span></p>
  • Anna Elisabeth Thomsen, lærari

    Anna Elisabeth Thomsen, lærari

    <p><span style="line-height: 21.42px;">Byrjanarstavir</span>: AT<br>Tlf: 263063<br><span style="font-size: 12px;">Anna.elisabeth.thomsen@skulin.fo</span></p>